משפט מסחרי וחברות

 

משרד מייעץ לחברות ולבעלי מניות, דירקרטורים ונושאי משרה, ובין השאר עוסק בהסכמי יסוד, הקמת חברות, שותפיות, הסכמי השקעה, תגמול בכירים, ועוד.

 

פעילות המשרד בתחום המשפט המסחרי וחברות

יעוץ שוטף

המשרד מעניק יעוץ משפטי  בדיני תאגידים הנדרש במהלך הניהול השוטף של התאגיד, בממשל התאגידי, וכן בהסכמי סודיות ובהסכמים מסחריים עם לקוחות, ספקים ונותני שירותים. השירותים המשפטיים כוללים גם דיווחים לרשויות וסיוע ככל שנדרש מול רשויות אלה.

 

גיוסים ורכישות

אנו מטפלים בגיוסי הון וביצוע בדיקות נאותות, הסכמי השקעה, מיזוגים ורכישות, התקשרות עם שותפים אסטרטגיים, שיתופי פעולה על בסיס joint venture ועוד.

 

מענקים ממשלתיים והעברת ידע

עוד מייעץ המשרד בהסכמי מענקים ותמיכה ממשלתית לחברות, כגון הסכמים עם המדען הראשי, לרבות שיתופי פעולה במסגרת העברת ידע מהאקדמיה, הסכמי חממות, קונסורציומים, הסכמי מחקר, והסכמים לשיתופי פעולה.

 

לקוחות והסכמים בינלאומיים

המשרד מסייע בניהול מו"מ ובניסוח הסכמים של לקוחות עם גורמים בינלאומיים: כבעלי מניות ושותפים, כספקים, וכלקוחות. למשרד לקוחות חוץ כחברות בינלאומיות. המשרד מטפל מטפל בענייניהם המסחריים והמשפטיים בישראל, במכירה ורכישה של חברות ישראליות וכן בקישור בין הלקוחות לבין עורכי דין ורואי חשבון בחו"ל, ומייעץ להם לגבי התקשרויות בחו"ל. המשרד עובד בשפות עברית, אנגלית, צרפתית ורוסית (לרשימת עורכי הדין).

 

קניין רוחני וטכנולוגיה

ללקוחות בתחום זה מציע המשרד גם יעוץ בתחום הקניין הרוחני, במסגרת הסכמים של העברת טכנולוגיה (IP Transfer) וקניין רוחני, הסכמי רישיון (license), הגנה על סודות מסחריים, הסכמי העברת ידע, רישום סימני מסחר,והגנה מפני הפרות של זכויות קניין רוחני. 

 

מאמרים בנושא מסחרי וחברות:
זכותו של בעל מניות למידע אודות החברה
 

לכל המאמרים בנושא מסחרי וחברות >
 

Bdicode - גלעד שר ושות', עורכי דין